
Гірський велосипед Discovery Trek 29", рама 21", синьо-сріблястий
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-SP-29-081
8 340 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Discovery Trek 29", рама 21", синьо-сріблястий — велосипед для пересування дорогами та пересіченою місцевістю, оснащений колесами збільшеного діаметра та рамою зазначеного розміру.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Discovery
- Модель: Trek
- Діаметр коліс: 29"
- Розмір рами: 21"
- Колір: синьо-сріблястий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 17.65 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 21" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 185-200 |
| Колір | синьо-сріблястий |
- Ціна: 8 340 ₴






