
Велосипед ST 29" Formula DRAGONFLY AM DD рама-16" помаранчевий 2025
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FR-29-389
9 060 ₴
8 699 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З цим товаром купують
Характеристики
Велосипед ST 29" Formula DRAGONFLY AM DD рама-16" помаранчевий 2025
- бренд велосипеда: Formula
- вага велосипедиста: 100
- вилка: Амортизаційна, cталь, travel-100мм
- винос: Алюмiнiй, довжина: 80 мм, MSA-M005-8
- гарантія: 10 років на раму, 18 місяців на обладнання
- рік: 2025
- діаметр колеса: 29
- задній перемикач: SHIMANO RD-TZ500, 7 швидк.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вилка | Амортизаційна, сталь, хід — 100 мм |
| Вынос | 80 мм, MSA-M005-8 |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TZ500, 7 скор. |
| вага велосипедиста | 100 |
- Ціна: 8 699 ₴










