
Гірський велосипед Formula Dragonfly 29", рама 16", зелено-червоний
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FR-29-391
9 060 ₴
8 549 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Formula Dragonfly 29", рама 16", помаранчевий — велосипед гірського типу з колесами діаметром 29 дюймів і рамою розміром 16 дюймів, призначений для їзди по різних типах покриття.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Dragonfly
- Діаметр коліс: 29"
- Розмір рами: 16"
- Колір: помаранчевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 18.35 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 16" |
| Зріст велосипедиста | 150-170 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 8 549 ₴






