
Міський велосипед Discovery Symbol Woman 28", рама 17.5", фіолетовий
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-DIS-28-001
9 660 ₴
9 119 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський велосипед Discovery Symbol Woman 28", рама 17.5", фіолетовий — міський велосипед для щоденних поїздок дорогами та велодоріжками, розрахований на вертикальну посадку та експлуатацію в умовах міста.
Основні характеристики:
- Бренд: Discovery
- Модель: Symbol
- Тип: міський велосипед
- Призначення: Woman
- Діаметр коліс: 28"
- Розмір рами: 17.5"
- Колір: фіолетовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 17.9 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 17.5" |
| Зріст велосипедиста | 160-180 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 9 119 ₴






