
Велосипед сталь 29 Discovery RIDER AM DD frame-21 темно-сріблястий з червоним (матовий) 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-DIS-29-183
7 673 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 29" Discovery RIDER 2024
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | 21" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Хід вилки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H |
- Ціна: 7 673 ₴

