
Велосипед Алюмiнiй 29" SPACE MERCURY Хардтейл DD рама-18" сіро-білий 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-SP-29-014
8 533 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед AL 29" SPACE MERCURY (036) AM DD трещотка рама- " 2024
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | 18" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Хід вилки | 50 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H |
- Ціна: 8 533 ₴

