
Велосипед 29 SPACE URAN (038) Хардтейл 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-SP-29-023
9 056 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 29 SPACE URAN (038) Хардтейл 2024
Детальніше
Велосипед 29 SPACE URAN (038) Хардтейл 2024
Вага велосипедиста
100 кг
Ланцюг
112 лан., SKYS/Fuxingda Z-51, 7-8
Вага Нетто
16 кг
Зріст велосипедиста
178 - 185 см
Ростовка рами
20"
Сідло
275*145 мм, SKYS/Huabei AZ-5517
Діаметр колеса
29"
Покришки
29" x 2.10, KENDA K1153, 30TPI
Ободи
29" х 19 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, JHT
Гарантія
3 місяці
Передній перемикач
L-twoo FD-V4008-H
Задній перемикач
L-TWOO RD-V4008-M-2, 8 швидк.
Касета / трищітка
SKYS/Kangdi 8Sp, 8 швидк., 13-28Т
Бренд велосипеда
SPACE
Втулка передня
Алюмiнiй, 36H, 14G, з QR, Shengfu Skys
Втулка задня
Алюмiнiй, DD, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SKYS Shengfu
Винос
Алюмiнiй, довжина: 80 мм, MSA-M005-8
Особливості матеріалу рами
Алюмінієва, полегшена
Втулки
Алюміній, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H
Вилка
Амортизаційна, cталь, travel-100мм
Рульова колонка
безрізьбова , 1-1/8", SKYS/Mitchell QLP-31
Підніжка
бокова, Changyu -050 Skys
Підсидільний штир
Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, Weiwei
Кермо
Високоміцна сталь, L 700 мм, чорний, SKYS MD-S302
Шатуни
Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7
Категорія велосипеду
Гірський
Ручки керма
Гріпси TD-508
Тип переднього гальма
Дискове механічне
Тип заднього гальма
Дискове механічне
Тип гальм
Дискові
Педалі
зі світловідбивачі, Пластик, SKYS/Mitchell MX-P896
Каретка
Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian
Гальма
механічні, SKYS PURK
Ручки перемикання
Моноблоки L-TWOO ST-TX4008, 24
Багажник
Нема
Країна виробник
Україна
Стать
Унісекс
Тип рами
Хардтейл
Тип амортизації
Хардтейл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 20" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Втулка задня | Алюміній, DD, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SKYS Shengfu |
| Втулка передня | Алюминий, 36H, 14G, с QR, Shengfu Skys |
| Втулки | алюміній, промислові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H |
| Вынос | Алюміній, довжина: 80 мм, MSA-M005-8 |
| Задній перемикач | L-TWOO RD-V4008-M-2, 8 скор. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Касета/гаманця | SKYS/Kangdi 8Sp, 8 швидко., 13-28T |
| Категорія велосипеда | Гірський |
| Обід | 29" х 19 мм, алюміній, двостінний протиударний, 36H, 14G, JHT |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Педалі | зі світловідбивниками, Пластик, SKYS/Mitchell MX-P896 |
| Передній перемикач | L-twoo FD-V4008-H |
| Підніжка | бічна, Changyu -050 Skys |
| Підсідельний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, Weiwei |
| Покришки | 29" x 2.10, KENDA K1153, 30TPI |
| Рост велосипедиста | 178-185 |
| Зріст велосипедиста (см) | 178-185 |
| Кермова колонка | безнарізна, 1-1/8", SKYS/Mitchell QLP-31 |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 700 мм, чорний, SKYS MD-S302 |
| Ручки перемикання | Моноблоки L-TWOO ST-TX4008, 24 |
| Ручки керма | Грипси TD-508 |
| Сідло | 275*145 мм, SKYS/Huabei AZ-5517 |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип рами | Хардтейл |
| Тип гальм | Дискові |
| Гальма | механічні, SKYS PURK |
| Цепь | 112 зв., SKYS/Fuxingda Z-51, 7-8 |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7 |
- Ціна: 9 056 ₴
