
Велосипед AL 29" Formula MOTION AM DD рама-19" мокрий асфальт (м) 2022
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FR-29-206
10 502 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Велосипед AL 29"; Formula MOTION AM DD 2022"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Хід вилки | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Втулки | Сталь, кулькові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H, ексцентрик |
- Ціна: 10 502 ₴
