
Велосипед алюміній 27.5 Formula MOTION AM DD рама-17 чорно-зелений (матовий) 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FR-27.5-214
10 994 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 27.5" Formula MOTION 2024
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, посилений литою фланець 14G 36H, передній ексцентрик |
- Ціна: 10 994 ₴
