
Велосипед AL 29" Formula F-1 AM HDD рама-21" синій (м) 2022
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FR-29-198
16 554 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Велосипед AL 29"; Formula F-1 AM HDD 2022"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 21" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Втулки | Алюміній, пром, підшипники, 14G 36H |
| Вынос | Алюміній 80 мм |
- Ціна: 16 554 ₴
