
Велосипед сталь 18" Formula SPORT гальмівна рама-9" чорний з крилом Pl 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FRK-18-145
4 301 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Formula SPORT 18" Жорстка 2024 з крилом Pl без багажника гальмівна
Детальніше
Велосипед Formula SPORT 18" Жорстка 2024 з крилом Pl без багажника гальмівна
Гарантія
10 років на раму, 18 місяців на обладнання
Зріст велосипедиста
107 - 132 см
Вага Нетто
12 кг
Діаметр колеса
18"
Покришки
18" x 1,95, WANDA P1023
Ободи
18" х 23 мм, Алюмiнiй, одностінний, 28H, 14G, VLT
Вага велосипедиста
35 кг
Ланцюг
82 лан., VLT
Ростовка рами
9"
Бренд велосипеда
Formula
Сідло
SPORT
Гальма
Алюмiнiй, H- 115мм, POWER
Особливості матеріалу рами
Високоміцна сталь
Підсидільний штир
Високоміцна сталь, 25,4 мм х 220 мм, без замка, VLT
Втулка передня
Високоміцна сталь, 28H, 14G, SHUNFENG HB-02F
Втулка задня
Високоміцна сталь, 28H, 14G, SHUNFENG SF-CT01
Кермо
Високоміцна сталь, L 520 мм, чорний, VLT
Шатуни
Високоміцна сталь, під квадрат, 36T, WHEEL TOP SPF4H-KT
Ручки керма
гума
Категорія велосипеду
Дитячий
Тип амортизації
Жорстка
Вилка
Жорстка, сталь
Каретка
Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, Kenli KL-16B + 2S
Тип гальм
Комбіновані
Задній перемикач
Нема
Ручки перемикання
Нема
Касета / трищітка
Нема
Багажник
Нема
Передній перемикач
Немає
Тип заднього гальма
Ножне
Тип переднього гальма
Обідне
Крила
Пластик, VLT FRK
Педалі
пластикові платформи на кульковому підшипнику
Тип рами
Ригід
Рульова колонка
різьбова , 1", VLT QLP-24
Винос
Сталь + Алюміній, довжина: 20 мм, VLT
Втулки
сталь 14G 28H/гальмівна
Країна виробник
Україна
Стать
Унісекс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12 кг |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Задні гальма | Ножний |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 9" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Ригід |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Крила | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, 28H, 14G, SHUNFENG SF-CT01 |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 28H, 14G, SHUNFENG HB-02F |
| Втулки | сталь 14G 28H/гальмівна |
| Вынос | Сталь + Алюміній, довжина: 20 мм, VLT |
| Гарантійний термін | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Задній перемикач | Немає |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, Kenli KL-16B + 2S |
| Касета/гаманця | Немає |
| Категорія велосипеда | Дитячий |
| Обід | 18" х 23 мм, алюміній, одностінний, 28H, 14G, VLT |
| Особливості матеріалу рами | Високоміцна сталь |
| Педалі | пластикові платформи на підшипнику |
| Передній перемикач | Немає |
| Переднє гальмо | Обідній |
| Підсідельний штир | Високоміцна сталь, 25,4 мм х 220 мм, без замка, VLT |
| Покришки | 18" x 1,95, WANDA P1023 |
| Рост велосипедиста | 107-132 |
| Зріст велосипедиста (см) | 107-132 |
| Кермова колонка | нарізна, 1", VLT QLP-24 |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 520 мм, чорний, VLT |
| Ручки перемикання | Немає |
| Ручки керма | Гума |
| Сідло | SPORT |
| Тип рами | Ригід |
| Тип гальм | Комбіновані |
| Гальма | Алюміній, H — 115 мм, POWER |
| Цепь | 82 зв., VLT |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 36T, WHEEL TOP SPF4H-KT |
- Ціна: 4 301 ₴
