
Велосипед сталь 20" Formula ACTIVE под трещотку рама-10" чорний з крилом Pl 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FRK-20-206
4 379 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Formula ACTIVE 20" Жорстка 2024 з крилом Pl без багажника Vbr
Детальніше
Велосипед Formula ACTIVE 20" Жорстка 2024 з крилом Pl без багажника Vbr
Гарантія
10 років на раму, 18 місяців на обладнання
Ростовка рами
10"
Вага Нетто
12 кг
Зріст велосипедиста
122 - 152 см
Діаметр колеса
20"
Покришки
20" x 1,95, WANDA P1023 (W-quality)
Ободи
20" х 19 мм, Алюмiнiй, 28H, 14G, VLT
Вага велосипедиста
35 кг
Ланцюг
84 лан., VLT
Сідло
ACTIVE
Бренд велосипеда
Formula
Касета / трищітка
SHUNFENG SF-FW09, 1 швидк., 20Т
Гальма
Алюмiнiй, H- 115мм, POWER
Особливості матеріалу рами
Високоміцна сталь
Підсидільний штир
Високоміцна сталь, 25,4 мм х 220 мм, без замка, VLT
Втулка передня
Високоміцна сталь, 28H, 14G, SHUNFENG HB-02F
Кермо
Високоміцна сталь, L 560 мм, чорний, VLT
Втулка задня
Високоміцна сталь, Vbr 1ск тріскачка, 28H, SHUNFENG SF-HB05R
Шатуни
Високоміцна сталь, під квадрат, 36T, WHEEL TOP SPF4H-KT
Ручки керма
гума
Категорія велосипеду
Дитячий
Тип амортизації
Жорстка
Вилка
Жорстка, сталь
Каретка
Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, Kenli KL-16B + 2S
Задній перемикач
Нема
Ручки перемикання
Нема
Багажник
Нема
Передній перемикач
Немає
Тип переднього гальма
Обідне
Тип заднього гальма
Обідне
Тип гальм
Обідні
Крила
Пластик, VLT FRK
Педалі
пластикові платформи на кульковому підшипнику
Тип рами
Ригід
Рульова колонка
різьбова , 1", VLT QLP-24
Винос
Сталь + Алюміній, довжина: 20 мм, VLT
Втулки
сталь 14G 28H/сталь 14G 28H – 1шв тріскачка
Країна виробник
Україна
Стать
Унісекс
Підніжка
центральна, VLT 20"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12 кг |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 10 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Ригід |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Крила | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, Vbr 1ск тріскачка, 28H, SHUNFENG SF-HB05R |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 28H, 14G, SHUNFENG HB-02F |
| Втулки | сталь 14G 28H/сталь 14G 28H — 1ск тріскачка |
| Вынос | Сталь + Алюміній, довжина: 20 мм, VLT |
| Гарантійний термін | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Задній перемикач | Немає |
| Заднє гальмо | Обідній |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, Kenli KL-16B + 2S |
| Касета/гаманця | SHUNFENG SF-FW09, 1 скор., 20T |
| Категорія велосипеда | Дитячий |
| Обід | 20" х 19 мм, Алюміній, 28H, 14G, VLT |
| Особливості матеріалу рами | Високоміцна сталь |
| Педалі | пластикові платформи на підшипнику |
| Передній перемикач | Немає |
| Переднє гальмо | Обідній |
| Підніжка | центральна, VLT 20" |
| Підсідельний штир | Високоміцна сталь, 25,4 мм х 220 мм, без замка, VLT |
| Покришки | 20" x 1,95, WANDA P1023 (W-quality) |
| Рост велосипедиста | 122-152 |
| Зріст велосипедиста (см) | 122-152 |
| Кермова колонка | нарізна, 1", VLT QLP-24 |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 560 мм, чорний, VLT |
| Ручки перемикання | Немає |
| Ручки керма | Гума |
| Сідло | ACTIVE |
| Тип рами | Ригід |
| Тип гальм | Ободніе |
| Гальма | Алюміній, H — 115 мм, POWER |
| Цепь | 84 зв., VLT |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 36T, WHEEL TOP SPF4H-KT |
- Ціна: 4 379 ₴
