
Велосипед 18 SPACE KID PLUTO гальмівна 2024
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-SK-18-000
4 472 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед 18 SPACE KID PLUTO гальмівна 2024
Детальніше
Велосипед 18 SPACE KID PLUTO гальмівна 2024
Ростовка рами
10"
Зріст велосипедиста
107 - 132 см
Діаметр колеса
18"
Покришки
18" x 2,125, HongYang HY-172
Ободи
18" х 24 мм, Алюмiнiй, одностінний, 28H, 14G, SKYS Ruixing
Сідло
210*150 мм, Tingdi
Гарантія
3 місяці
Вага велосипедиста
35 кг
Ланцюг
76 лан., SKYS 1
Бренд велосипеда
SPACE KID
Винос
Алюмiнiй, довжина: 60 мм, Chenzhengxiao
Рульова колонка
безрізьбова , 1-1/8", SKYS Shuaichi
Особливості матеріалу рами
Високоміцна сталь
Підсидільний штир
Високоміцна сталь, 28.6 мм х 220 мм, без замка
Гальма
Високоміцна сталь, H- 115мм, SPACE KID Feitian
Кермо
Високоміцна сталь, L 540 мм, чорний, Chenzhengxiao
Втулка задня
Високоміцна сталь, гальмівна, 28H, 14G, під гайку, SKYS/Dachang Skys
Ручки керма
Гріпси SPACE KID
Категорія велосипеду
Дитячий
Вилка
Жорстка, сталь
Тип гальм
Комбіновані
Тип заднього гальма
Ножне
Тип переднього гальма
Обідне
Каретка
Розборна, Американка, з пило-вологозахистом, SPACE KID
Країна виробник
Україна
Стать
Унісекс
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Задні гальма | Ножний |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 10 |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, гальмівна, 28H, 14G, під гайку, SKYS/Dachang Skys |
| Вынос | Алюміній, довжина: 60 мм, Chenzhengxiao |
| Каретка | Розбірна, Американка, з пило-вологозахистом, SPACE KID |
| Категорія велосипеда | Дитячий |
| Обід | 18" х 24 мм, алюміній, одностінний, 28H, 14G, SKYS Ruixing |
| Особливості матеріалу рами | Високоміцна сталь |
| Переднє гальмо | Обідній |
| Підсідельний штир | Високоміцна сталь, 28.6 мм х 220 мм, без замка |
| Покришки | 18" x 2,125, HongYang HY-172 |
| Рост велосипедиста | 107-132 |
| Зріст велосипедиста (см) | 107-132 |
| Кермова колонка | безнарізна, 1-1/8", SKYS Shuaichi |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 540 мм, чорний, Chenzhengxiao |
| Ручки керма | Грипси SPACE KID |
| Сідло | 210*150 мм, Tingdi |
| Тип гальм | Комбіновані |
| Гальма | Високоміцна сталь, H — 115 мм, SPACE KID Feitian |
| Цепь | 76 зв., SKYS 1 |
- Ціна: 4 472 ₴

