
Насос дренажний Einhell GC-DP 1020 N
- Немає в наявності
- Код: ER_4170773
4 674 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Дренажний насос Einhell GC-DP 1020 N
Дренажний насос Einhell GC-DP 1020 N - мережний дренажний насос, що відкачує забруднену воду з частинками бруду діаметром до 20 мм. Придбання насоса Einhell GC-DP 1020 N є доцільним для об'єктів, схильних до затоплення (підвали, низини земельних ділянок) або для викачування води з резервуарів (очищення басейну, наприклад). Наявність поплавкового вимикача дозволяє використовувати насос Einhell GC-DP 1020 N в автоматичному режимі: як тільки рівень води, що викачується, наблизиться до позначки 4-5 см, насос Einhell GC-DP 1020 Nавтоматично вимикається. І навпаки, встановивши це насосне обладнання в приміщенні, де може статися затоплення, при наборі води близько 50 см, вимикач поплавця автоматично активує роботу насоса. Всі важливі конструктивні елементи, у тому числі корпус, обладнання виконані з нержавіючої сталі, що гарантує високий антикорозійний захист при постійному контакті з водою і, як наслідок, тривалий термін служби насоса.
Комплект поставки:
- Дренажний насос Einhell GC-DP 1020 N
- Поплавковий вимикач
- Кронштейн для підключення рукавів та шлангів.
Особливості та переваги Einhell GC-DP 1020 N:
Робота із забрудненою водою - вода, що надходить у камеру насоса, може мати у своєму складі частинки піску, мулу, бруду та каменів діаметром до 20 мм.
Зручно для транспортування – зручна ручка для перенесення.
Автоматичний режим – активація та зупинення роботи насоса за допомогою поплавкового вимикача.
Довгий термін експлуатації - для виготовлення, у тому числі, і корпусу, застосована нержавіюча сталь.
Універсальне з'єднання - приєднання шлангів і рукавів через універсальний конектор для шланга 19 мм (3/4"), 25 мм (1"), 32 мм (1 ¼"), 38 мм (1 ½"). 90 ° кронштейн з 1 "(47,8 мм) x 1" (47,8 мм) зовнішнім різьбленням.
Зручне зберігання – для намотування кабелю передбачений кабельний затискач.
Робота на відстані від джерела електроенергії - мережевий кабель має довжину 10 м.
Герметизація – високоякісна ущільнювальна манжета.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична робота вмикання/вимикання | Да |
| Автоматичне регулювання напору | Немає |
| Вага | 7.4 кг |
| Тип | заглибний |
| Вбудований фільтр для води | Немає |
| Висота напору | 9 м |
| Висота, мм | 415 мм |
| Габарити | 235х170х415 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Датчик тиску/манометр | Немає |
| Діаметр насоса | 170 мм |
| Діаметр патрубка в дюймах | 1" |
| Довжина кабелю живлення | 10 м |
| Захист від перевантажень | Да |
| Захист від сухого ходу | Да |
| Клас | побутової |
| Кількість робочих коліс | 1 |
| Кількість режимів | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Контроль за рівнем води | поплавцевий механізм |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура рідини, що перекачується | 35°C |
| Максимальний розмір частинок у воді | 20 мм |
| Матеріал вала двигуна | неіржавка сталь |
| Матеріал вихідного фланця | неіржавка сталь |
| Матеріал корпусу | неіржавка сталь |
| Матеріал насосної камери | неіржавка сталь |
| Матеріал робочого колеса | технополімер |
| Механічне ущільнення | керамографіт |
| Мінімальний рівень осушення | 50 мм |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Призначення | для відкачування води для колодязя для поливання городу для приватного будинку для саду та городу |
| Наявність зворотного клапана | Немає |
| Охолодження | перекачуваною рідиною |
| Перемикання швидкостей | Немає |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Принцип дії | відцентровий |
| Пульт керування | Немає |
| Розташування напірного патрубка | бічні |
| Ступінь захисту | IPX8 |
| Країна походження | Германия |
| Терморегулятор | Немає |
| Тип води | для чистої води для брудної води слабо забруднена для стічних вод |
| Тип насоса | дренажний |
| Тип товару | дренажний |
| Універсальний перехідник під шланг | Да |
| Функція подрібнення | Немає |
| Цифровий дисплей (блок керування) | Немає |
| Ширина, мм | 170 мм |
- Ціна: 4 674 ₴





