
Насос дренажний SP 22.000 Dirt 750 Вт 22Куб-година висота 8м глибина 7м 4.85кг Karcher
- Готово до відправки
- Код: ER_1.645-850.0
6 499 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SP 22.000 Dirt від Kärcher – потужний занурювальний насос для брудної води, продуктивність якого досягає 22000 л/год. Він чудово підходить для вирішення складних завдань дренажу, наприклад, для відкачування води з великого садового ставка, затопленого підвалу або будівельного котловану. При цьому розміри частинок бруду, що знаходяться у воді, можуть досягати 30 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6,485 кг |
| Висота подавання | 8 м |
| Габарити | 230 x 291 x 354 |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Макс. розмір твердих частинок | 30 мм |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Потужність | 750 Вт |
| Призначення | для брудної води |
| Залишкова висота води | 35 мм |
| Під'єднання до трубопроводу з напірного боку | G 1½ |
| Продуктивність | 22000 л/год |
| Стан | Нове |
| Температура подавання, макс. | 35 °C |
| Тип | насос дренажний |
| Тип двигуна | Електричний |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 6 499 ₴



