
Насос дренажний SP 22.000 Dirt 750Вт 22Куб•година висота 8м глибина 7м 6.67кг Karcher
- Немає в наявності
- Код: ER_1.645-851.0
8 799 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик рівня, що дозволяє індивідуальне регулювання, яким оснащений насос для брудної води Karcher SP 22.000 Dirt, забезпечує його миттєвий запуск під час контакту з водою. Коли рівень води опускається нижче датчика, насос автоматично вимикається із 15-секундною затримкою. Надзвичайно потужний занурювальний насос чудово підходить для вирішення задач дренажу – наприклад, для відкачування води з садового ставка, затопленого льоху або будівельного котловану. При цьому насос здатний відкачувати сильно забруднену воду (з частинками бруду розміром до 30 мм), а для захисту від блокування більшим сміттям передбачений інтегрований вхідний фільтр з нержавіючої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6,67 кг |
| Висота подавання | 8 м |
| Габарити | 238 x 293 x 354 |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Додатково | Quick Connect для швидкого та зручного під'єднання шланга |
| Макс. розмір твердих частинок | 30 мм |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Потужність | 750 Вт |
| Призначення | для брудної води |
| Залишкова висота води | 35 мм |
| Приєднувальна різь | G1 |
| Продуктивність | 22000 л/год |
| Стан | Нове |
| Температура подавання, макс. | 35 °C |
| Тип | насос дренажний |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 8 799 ₴




