
Парковий світильник LED ENDURA STYLE Cylinder 80см 6w (360Lm) 3000K
- Готово до відправки
- Код: ER_4058075205390
1 549 ₴
1 467 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначений для вуличного освітлення тротуарних доріжок, ландшафту і т.д.
Молочний розсіювач дає приємне м'яке рівномірне тепле світло. Підкреслює будь-які дизайнерські рішення і створює приємну вечірню обстановку для комфортного проведення часу.Ledvance (OSRAM) - один з провідних світових виробників світлотехніки. Компанія була заснована в 1906 році в Берліні. На сьогоднішній день лампи OSRAM виробляються на більш ніж 20 заводах по всьому світу. Штаб-квартира знаходиться в м Мюнхен, Німеччина. Найвища якість, інноваційність і найширший асортимент радують клієнтів в більш ніж 150 країнах. Світло - це OSRAM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 3.42 років |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000K |
- Ціна: 1 467 ₴


