
Парковий світильник стовпчик Philips BCP210 LED1000 / WW 13W 100-240V Rec AL 450мм
- Готово до відправки
- Код: ER_911401755232
2 300 ₴
2 179 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
UNIBollard пропонує рішення для громадських місць, таких як парки, вуличні зони навколо будівель, території комплексів, забезпечуючи більш яскраве освітлення вечорами, високу безпеку і зручність обслуговування. Елегантний вигляд світильників стане прекрасним доповненням для вашої житлової зони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 2100 г |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Потужність | 13 Вт |
| Напруга | 240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Светоотдача | 1000 |
- Ціна: 2 179 ₴
