
2E Акумуляторна батарея LFP24, 24В, 200А•рік, ABC 8S
- Немає в наявності
- Код: ER_2E-LFP24200-ABC
34 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея 2E LFP24 (модель 8S) призначена для систем безперебійного живлення в галузі телекомунікацій, конвенційного та альтернативного електроживлення. Корпус виготовлений із ABS-пластику. Витримує 6000 циклів зарядки/розрядки. Номінальна напруга становить 25,6 В, а номінальна ємність - 200 А · год (0,2 С до 22,5 В при 25 ℃). Діапазон робочої напруги 22,5 - 28,0 В. Пасивне охолодження, яке не створює додаткового шуму. Інтерфейси обміну даними: RS485/CANBUS.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Акумуляторна батарейка |
| Вага | 36 кг |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | батарія |
| Діапазон робочої напруги | 22,5-28 |
| Охолодження | пасивне |
| Особливості | контрольована BMS |
| Вологість | 5-95% без конденсації |
| Номінальна ємність | 200 АЧ |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Габарити (ДхШхВ), мм | 220 x 520 x 269 |
| Напруга відсічення розряду | 22,5 |
| Оптимальна робоча температура | 10 - 35°C |
| Тип терміналів | М8 |
| Струм заряду номінальний | 50 |
| Кількість циклів заряджання-розряджання | >4000 циклів при 1С, DOD=90%/SOH=70% |
| Послідовне під'єднання | 2S (51.2В) |
| Сертифікація | CE |
| Струм розряду (імпульсний) | 230 А |
| Інтерфейси обміну даними | CANBUS |
| Паралельне під'єднання | до 4 шт |
- Ціна: 34 999 ₴






