
Зарядний пристрій Neo Tools, 4A/70Вт, 3-120Аг, для STD/AGM/GEL/LiFePO4 акумуляторів
- Готово до відправки
- Код: ER_11-891
3 000 ₴
2 899 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичний зарядний пристрій, керований мікропроцесором, призначений для зарядки акумуляторів, що не обслуговуються, а також для довгострокової зарядки і підтримуючого заряду акумуляторів, які не використовуються постійно, як акумулятори класичних автомобілів, транспортних засобів для відпочинку, тракторів для газонів і т.п.Вбудований мікропроцесор дозволяє заряджати лише за кілька кроків. Заряджання підтримує ємність акумулятора в межах 95-100% і, отже, підтримує постійний заряд акумулятора. Операцію завантаження контролювати не потрібно. Зарядний пристрій призначений для зарядки справних або необслуговуваних свинцево-кислотних акумуляторів 6/12 В (акумулятори мокрого типу / Ca / Ca / EFB), а також свинцево-гелевих та AGM акумуляторів, що використовуються в автомобілях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія повернення | Упродовж 14 днів |
| Довжина шнура живлення | 1.5 м |
| Додатково | захист від перегрівання, захист від короткого замикання, Клас захисту IP65, Програма заряджання глибоко розряджених акумуляторів, Автоматична система, Програма підтримки, Захист від переполюсування, захист від перевантаження, |
| Максимальна ємність акумуляторів | 120 А·год |
| Максимально допустима сила струму | 4А |
| Потужність | 70 Вт |
| Напруга АКБ | 6 В /12 В |
| Напруга живлення мережі | 220 В 240 В |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Тип акумулятора | STD AGM GEL LiFePO4 |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 2 899 ₴

