
Кабель D-Link DEM-CB300S 10-GbE SFP+ Direct Attach Cable, 3m
- Готово до відправки
- Код: ER_DEM-CB300S
2 030 ₴
1 909 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Вид | кабель |
| Тип | Стековий |
| Призначення | Для комутаторів |
| Тип вхід | SFP+ |
| Тип вихід | SFP+ |
| Швидкість передачі даних | 10 Гбіт/с |
| Калібр дроту AWG | 30 |
| Сумісність | комутатори серій DGS-3420-XX і DGS-3620-XX |
Фізичні характеристики
| Форма перетину | Кругла |
| Довжина | 3 м |
| Колір | чорний |
Гарантія
| Гарантія | 3 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Об'єм | 0.0007 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Длина в упаковке | 3 м |
| Конструктивні особливості | |
| Колір оболонки | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | кабель |
| Калібр дроту AWG | 30 |
| Застосування | Для комутаторів |
| Швидкість передавання даних | 10 |
| Сумісність | комутатори серій DGS-3420-XX і DGS-3620-XX |
| Стан | Нове |
| Тип | Скляний |
| Тип вхід | SFP+ |
| Тип вихід | SFP+ |
| Форма перетину | Круглий |
- Ціна: 1 909 ₴
