
Кабель Digitus CAT 5e U-UTP, 305m, AWG 24/1, Al/Cu, PVC, сірий
- Немає в наявності
- Код: ER_ACU-4511-305
3 919 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні параметри
| Категорія | CAT 5e |
| Екранування | U-UTP |
| Оболонка | PVC |
| Довжина | 305 м |
| Діаметр жили | 0.5 мм |
| Діаметр ізоляційного матеріалу | 5 мм Общий диаметр |
| Колір | сірий |
Додаткові параметри
| Cтруктура | 4x2 AWG 24/1 |
| Температура монтажу | Від 0 до 50° C |
| Робоча температура | Від -20° до +75° C |
Гарантія
| Гарантія | 180 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Для систем зв'язку |
| Конструктивні особливості | |
| Категорія витої пари | САТ5е |
| Номінальний діаметр з оболонкою | 5 мм |
| Номінальний діаметр центральної жили | 0.5 мм |
| Тип витої пари | U/STP |
| Колір оболонки | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 180 |
| Довжина в пакованні | 305 |
| Максимальна робоча температура | 75 |
| Мінімальна робоча температура | -20.0 |
| Оболонка | PVC |
| Стан | Нове |
| Структура | 4x2 AWG 24/1 |
| Температура монтажу | От 0 до 50°C |
| Тип | Кабель |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 3 919 ₴
