
Карта пам'яті Sony CEAG160T.SYM
- Немає в наявності
- Код: ER_CEAG160T.SYM
26 499 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карти CFexpress Type A створені для того, щоб компактні камери могли працювати з надвисокими швидкостями під час відеозйомки. Цей стандарт дозволяє максимально повно використовувати можливості серії α та їх процесорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Японія |
| Об'єм пам'яті | 160 GB |
| Швидкість запису | 700 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 800 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04 кг |
| Гарантійний термін | 60 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 20 x 28 x 2,8 мм |
| Тип карти пам'яті | CFexpress |
- Ціна: 26 499 ₴

