![Карта пам'яті Transcend High Endurance microSDXC 350V [TS128GUSD350V], фото 1](https://images.prom.ua/6801438434_karta-pamyati-transcend.jpg)
Карта пам'яті Transcend High Endurance microSDXC 350V [TS128GUSD350V]
- Готово до відправки
- Код: ER_TS128GUSD350V
2 915 ₴
2 841 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карта пам'яті Transcend microSD об'ємом 128 гігабайт є високопродуктивною та стійкою до великої кількості записів завдяки технології High Endurance. Забезпечує швидкість запису та читання на рівні Class 10 та UHS-I U1, і має вражаючий ресурс до 170 терабайт, роблячи її ідеальним вибором для високовимогливих задач зберігання даних на мобільних пристроях. Ця карта пам'яті Transcend є надійним рішенням для зберігання великих обсягів інформації на пристроях з обмеженим об'ємом пам'яті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Країна виробник | Тайвань |
| Клас швидкості | V10 |
| Об'єм пам'яті | 128 GB |
| Швидкість запису | 45 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 100 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Тип карти пам'яті | microSDHC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Робоча температура | -25°C ~ 85° ºC |
- Ціна: 2 841 ₴
