
Карта пам'яті SanDisk microSD 128GB C10 UHS-I U3 R200/W90MB/s Extreme Pro V30 + SD
- Готово до відправки
- Код: ER_SDSQXCD-128G-GN6MA
1 945 ₴
1 890 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картка пам'яті microSDXC забезпечує винятково високу швидкість для швидкої передачі даних, роботи програм та відео у форматі 4K UHD. Ця високошвидкісна карта Extreme Pro microSD SDXC, ідеальна для смартфонів на базі Android, екшн-камер та дронів, записує відео у форматі 4K UHD, підтримує відео Full HD та фотографії з високою роздільною здатністю. Надшвидка карта пам'яті SanDisk Extreme PRO microSDXC читає дані зі швидкістю до 200 МБ/с та записує зі швидкістю до 140 МБ/с. Крім того, вона має клас швидкості A2, завдяки чому програми працюватимуть швидше і користуватися смартфоном стане ще зручніше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Країна виробник | США |
| Об'єм пам'яті | 128 GB |
| Швидкість запису | 90 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 200 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Тип карти пам'яті | microSDHC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01 кг |
| Гарантійний термін | 60 |
| Клас швидкості | UHS-I U3 |
| Призначення | для Android |
| Робоча температура | -25 ºC + 85°C |
| Розміри (Д x Ш x В) | 14.99 x 10.92 x 1.02 мм |
- Ціна: 1 890 ₴

