![Карта пам'яті Transcend 133x CompactFlash (Standard) [TS32GCF133], фото 1](https://images.prom.ua/6801438642_karta-pamyati-transcend.jpg)
Карта пам'яті Transcend 133x CompactFlash (Standard) [TS32GCF133]
- Готово до відправки
- Код: ER_TS32GCF133
6 750 ₴
6 549 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: CompactFlash; Объем: 32 ГБ; Скорость чтения: 21.5 Мб/сек;
| https://uk.transcend-info.com/product/memory-card/compactflash-133 | |
| Код товару | TS32GCF133 |
| Ємність | 32ГБ |
| Тип пам'яті | MLC NAND |
| Клас швидкості | 133x |
| Швидкість читання до | 50МБ/с |
| Швидкість запису до | 20МБ/с |
| Розмір | 42.8x36.4x3.3мм |
| Гарантія | 60 міс |
| Країна-виробник | вказана на упаковці |
| * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Країна виробник | Тайвань |
| Об'єм пам'яті | 32 GB |
| Швидкість зчитування | 21.5 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Тип карти пам'яті | Compact Flash |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05 кг |
| Гарантійний термін | 60 |
| Призначення | для фото- та відеокамер |
| Робоча температура | -25 - 85 ºC |
- Ціна: 6 549 ₴

![Карта пам'яті Transcend 133x CompactFlash (Standard) [TS32GCF133], фото 2](https://images.prom.ua/6801438643_w159_h159_karta-pamyati-transcend.jpg)
![Карта пам'яті Transcend 133x CompactFlash (Standard) [TS32GCF133], фото 3](https://images.prom.ua/6801438644_w159_h159_karta-pamyati-transcend.jpg)
![Карта пам'яті Transcend 133x CompactFlash (Standard) [TS32GCF133], фото 4](https://images.prom.ua/6801438645_w159_h159_karta-pamyati-transcend.jpg)
![Карта пам'яті Transcend 133x CompactFlash (Standard) [TS32GCF133], фото 5](https://images.prom.ua/6801438647_w159_h159_karta-pamyati-transcend.jpg)