
Карта пам'яті SanDisk microSD 256GB C10 UHS-I U3 R190/W130MB/s Extreme V30
- Готово до відправки
- Код: ER_SDSQXAV-256G-GN6MN
2 485 ₴
2 442 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картка пам'яті SanDisk Extreme microSDXC дозволяє заощаджувати час, передаючи дані зі швидкістю читання до 190 МБ/с на основі технології SanDisk QuickFlow 10 (64 ГБ-1 ТБ). Використовуйте разом із пристроєм для читання карток SanDisk Professional PRO-READER SD та microSD (придбано окремо) для досягнення максимальної швидкості. Ідеальне рішення для смартфонів на базі Android, екшн-камер та дронів завдяки швидкості запису до 130 МБ/с.Ця високошвидкісна картка microSD записує відео у форматі 4K UHD, підтримує формат Full HD2 і високу роздільну здатність фотографій. Крім того, вона має клас швидкості A2, завдяки чому програми працюватимуть швидше і користуватися смартфоном стане ще зручніше.
Відмінний варіант для зйомки відео 4K UHD
Це ідеальне рішення для зйомки під час активного відпочинку, поїздок на вихідних та спортивних заходів, де цінний кожен кадр. Швидкісний клас 3 за стандартом UHS (U3) та швидкісний клас відео 30 (V30) карти пам'яті SanDisk Extreme microSD UHS-I ємністю до 1 ТВ означають, що з її допомогою можна записувати відео з роздільною здатністю 4K UHD і Full HD без перешкод.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Країна виробник | США |
| Клас швидкості | Class 10 |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Швидкість запису | 130 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 190 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Тип карти пам'яті | microSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01 кг |
| Гарантійний термін | 60 |
| Призначення | для Android |
| Робоча температура | -25 ºC + 85 °C |
- Ціна: 2 442 ₴

