
Смачний пістолет Ryobi ONE+ R18GG-0 (5133004643) (без АКБ і ЗУ)
- В наявності
- Код: ER_5133004643
10 000 ₴
9 679 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Ryobi ONE+ R18GG-0
Смачний пістолет необхідний для акуратного змазування механізмів і складних вузлів, які працюють у режимі підвищеного зносу для мінімізації тертя і нагрівання елементів. Акумулятор забезпечує подачу без жодних зусиль оператором, тиск створює вбудований пристрій.
Особливість і переваги моделі ONE+ R18GG-0 (51330043):
- Надмірне споживання енергії АКБ дозволить обробити багато рухомих механічних одиниць до перезаряду;
- вбудований світлодіод для виділення обробленої області;
- Для обслуговування важкодоступних точок є гнучкий наконечник;
- надлишок повітря відводиться через клапан з системи після завантаження робочої маси;
- дозоване змазування сприяє раціональному використанню технічних рідкостей і більш чистого результату ТО;
- Зарядковий отвір з трубною різьбою;
- Вимкнений курковий вимикач з кнопкою розблокування вилучає випадкове клацання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.73 кг |
| Габарити | 542х226х115 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина трубки наконечника | 760 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Пістолет;- шланг;- картонна коробка; — інструкція з експлуатації;- гарантійний талон;*акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Матеріал бака | Метал |
| Особливості | з гнучким шлангом |
| Живлення | механічні |
| Країна походження | Японія |
| Тип рідини, що перекачується | солідол литий консистентний мастило |
| Тип приводу | важільні |
| Тип товару | пістолети для змащення |
- Ціна: 9 679 ₴





