
Гамак Neo Tools, з москітною сіткою, матеріал нейлон 210T, 330x140см, до 200кг, шнури, сумка для перенесення, зелений
- Готово до відправки
- Код: ER_63-123
1 450 ₴
1 416 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гамак NEO з москітною сіткою (арт. 63-123), 330 x 140 см, виготовлений із нейлону 210T, тому витримує навантаження до 200 кг. Велика корисна площа гамака, забезпечить комфорт та зручність. В комплект входить москітна сітка, стрічки та шнури для підвішування гамака та сумка. Зелений колір забезпечить маскування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Захисна антимоскітна сітка | Є |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гамака | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| До комплекту входить | Гамак| Коравини, 2 шт. | Лінти для гамака, 2 шт. | Москітна сітка | Терміни, 2 шт. |
| Вага | 0.92 |
| Гарантія повернення | Упродовж 14 днів |
| Розміри в розкладеному вигляді | 3300 x 1400 мм |
- Ціна: 1 416 ₴






