
Сушка для продуктів 600Вт, піддонів – 7x2.8см, діаметр – 30см, електр. керування, метал, чорний Sencor
- Готово до відправки
- Код: ER_SFD7750SS
7 599 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка великої ємності із загальною площею сушіння 0,59 м2. Регулювання часу та температури відповідно до потреб клієнта. 7 металевих піддонів гарантують максимальний комфорт. Технологія горизонтального повітряного потоку Забезпечує рівномірний розподіл тепла. Виключає необхідність перестановки лотків під час сушіння. Гратчаста конструкція сушильних лотків запобігає утворенню плісняви та оптимізує повітряний потік. Прозорі дверцята і лотки дозволяють відразу візуально контролювати стан сушіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр сушильного піддона | 30 × 28 см сушильного лотка см |
| Діапазон температур | 30-75 °C |
| Додатково | Світлодіодний дисплей |
| Кількість лотків | 7 шт. |
| Матеріал лотків | неіржавка сталь |
| Потужність | 600 Вт |
| Продукти для сушіння | м'ясо (в'ялення) |
| Таймер вимкнення | Да |
| Керування | електронне |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 7 599 ₴









