
Газовий пальник Neo Tools, 123x80мм, складаний, регулювання витрати газу, вантажопідйомність до 5кг, 0.1кг
- Готово до відправки
- Код: ER_63-128
1 000 ₴
889 ₴
-11%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний газовий пальник EN417 NEO (арт. 63-128) - незамінний предмет спорядження під час літніх походів, наприклад, під намет. Дозволяє швидко та легко приготувати їжу та гарячі напої у кемпінгу в ємностях діаметром до 200 мм. Виготовлений із нержавіючої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 103 кг |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Витратуа газового палива | 140 г/год |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія повернення | Упродовж 14 днів |
| Вантажність | 5 кг |
| Максимальний діаметр посудини | 200 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для нагрівання води, приготування їжі та іншого |
| Особливості | складна конструкція сумісність із картриджами NEO (20-036) регулювання витрати газу |
| Розміри в розкладеному вигляді | 123x80 мм |
| Тип | Газовий пальник |
- Ціна: 889 ₴





