
Термосумка на колесах 2E, 50л, темно-оливкова
- Готово до відправки
- Код: ER_2E-TWBP50L-DO
4 000 ₴
3 709 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка на коліщатках темно-оливкового кольору з чорними вставками об’ємом 50 л. Призначена для збереження температури (холодної чи гарячої) напоїв і продуктів. Виготовлено з водовідштовхувального поліестеру. Передбачено телескопічну ручку та ручку на кришці. На лицьовому боці розміщено кишеню на липучці, а також відкривачку для пляшок. Усі карабіни, петлі та замки блискавок – металеві. Зручне та надійне рішення для транспортування. Розмір (ш×в×г): 38 x 49.5 x 27 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 50 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 51 см |
| Глибина | 27 см |
| Ширина | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.18 кг |
| Особливості термосумки | Наявність відкривачки для пляшок |
- Ціна: 3 709 ₴









