
Повітродув-пилосос садовий акумуляторний Einhell VENTURRO 36/240 (без АКБ і ЗП)
- В наявності
- Код: ER_3433640
8 120 ₴
7 719 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий акумуляторний садовий пилосос подрібнювач Einhell VENTURRO 36/240 - Solo зручний у використанні та простий у використанні, його можна використовувати як у будинку, так і в саду. М'який об'ємний матеріал, такий як листя та трава зменшується до 1/10 свого початкового розміру за допомогою інтегрованого міцного та зносостійкого подрібнювача. Ви можете взяти садовий пилосос Einhell VENTURRO 36/240 – Solo скрізь, де робота має бути виконана. Для перемикання між сдувом та всмоктуванням немає потреби в інструментах.
Особливості:
- З потужністю всмоктування 740 м³/год легкий пристрій вагою 4 кг видаляє велику кількість листя, а в режимі здування дозволяє здути листя з доріжок зі швидкістю повітря 240 км/год.
- Додаткова ручка дозволяє зручно утримувати пилосос під час роботи.
- Електронний контроль швидкості зі світлодіодним дисплеєм та функцією прискорення дозволяє регулювати інтенсивність всмоктування та продування.
- Садовий пилосос подрібнювач Einhell VENTURRO 36/240 - Solo має прозорий очисний клапан із запобіжним вимикачем для легкого чищення, а вікно у мішку для сміття дозволяє відразу побачити, коли повний мішок.
- Вакуумний пилосос подрібнювач поставляється зі зручним ременем безпеки, який розподіляє навантаження на ваше тіло для запобігання втомі під час роботи.
- Садовий пилосос VENTURRO 36/240 - Solo також має регульовані по висоті знімні великі колеса, так що ви можете встановити подрібнювач садовий пилосос вниз і проштовхувати його вздовж землі, щоб полегшити роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм сміттєзбірника | 45 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Повітродув садовий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.55 кг |
| Висота | 445 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Напруга акумулятору | 36 В |
- Ціна: 7 719 ₴









