
Висоторіз ланцюговий акумуляторний Max Power RY36PP25A-0 36В шина 25см довжина 3м 4.3кг (без АКБ та ЗУ) Ryobi
- Готово до відправки
- Код: ER_5133005786
7 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний висоторіз Ryobi MAX POWER ідеальний для обрізання фруктових дерев, а також спилювання сухих або поламаних гілок. Висока продуктивність завдяки швидкості ланцюга 5.5 м/с, з шиною 25 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,3 кг |
| Тип | Пила-висоторіз |
| Довжина шини | 250 мм |
| Захисний кожух | Да |
| Інструкція з експлуатації | Да |
| Олія | Да |
| Пила | Да |
| Ремінь | Да |
| Швидкість обертання ланцюга | 5,5 м/с |
| Тип | Акумулятори |
- Ціна: 7 999 ₴








