
Електрична газонокосарка Ryobi RLM15E36H (5133002345)
- Готово до відправки
- Код: ER_5133002345
7 499 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Ryobi RLM15E36H (5133002345)
Електрична газонокосарка Ryobi RLM15E36H працює в режимі котіння, збору зрізаної рослинності та мульчування. Обладнання не викидає шкідливих речовин в атмосферу, і тому зростає попит на будь - які користувачі побутової сфери.
Особливість і переваги моделі RLM15E36H (5133002345):
- Електрики останнього покоління сприяють продуктивному пошестю газонних і сорних трав, захищені від перевантаження, мають гідний ресурс;
- простий принцип зміни щіток за рахунок легкого доступу.
- Чудове вирівнювання кромок з функцією EasyEdge;
- Центральний 5-позиційний важіль вибору висоти стрижки дозволить швидко відрегулювати товщину газону покриву;
- Особливі держаки Verterbrae забезпечує комфортний хват вертикально і горизонтально;
- ергономічна ручка налаштовується у 3-х положеннях для комфортного керування пристроєм;
- Мульчируюча заглушка встановлюється в розвантаження жолоб для порізки органічні речовини на швидко розкладені частинки.
4 причини купити Ryobi RLM15E36H (5133002345):
- Тривалий період експлуатації з мінімальним обслуговуванням досягається японським стандартом збирання і тривалими деталями;
- Прийнятна вартість функціональної косилки;
- Несамохідна машина переміщається при невеликій підштовхуванні, з чим справиться жінка або людина солідного віку;
- Оптимізоване споживання енергії зменшує фінансові витрати.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Висота скошування | 60 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна ширина скошування | 330 мм |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рівень шуму | 89.17 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | низький рівень вібрації /2,4 м/с2 |
| Комплектація | заглушка для мульчування |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Потужність двигуна | 1500 Вт |
- Ціна: 7 499 ₴





