
Бороздоріз Einhell TH-MA 1300
- В наявності
- Код: ER_4350730
6 620 ₴
6 289 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Einhell TH-MA 1300
|
Einhell TH-MA 1300 - надійний ручний борозроб, який призначений для швидкого і якісного виготовлення штроб (пазів, канавок) в цеглинних, бетонних, залізобетних поверхонях. Широко використовують у будівництві та ремонтах кабелів, електропроводок, труб та інших комунікацій. |
![]() |
Особливості і переваги:
![]() |
|
6 основних причин купити модель TH-MA 1300
|
![]() |
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг |
| Тип інструмента | штроборізи |
| Габарити | 405x240x295 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутової |
| Максимальна глибина паза | 30 мм 8 - 30 мм |
| Максимальна ширина паза | 26 мм |
| Максимальні оберти | 9000 об/хв |
| Потужність, Вт | 1320 Вт |
| Живлення | от сети |
| Плавний пуск | Немає |
| Країна походження | Германия |
| Ширина паза | 26 мм |
- Ціна: 6 289 ₴











