
Bosch Шуруповерт-дриль акумуляторний GSR 185-LI, 18В 2х2.0 Аг, 50Нм, 20+1, 500/1900об/хв, 0.9кг
- Немає в наявності
- Код: ER_0.601.9K3.000
6 826 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Встановлюючи нові стандарти зручності та продуктивності: акумуляторний дриль-шуруповерт GSR 185-LI Professional забезпечує потужність 18 В з компактністю версії 12 В. Простий у використанні, створений для виконання складних завдань та одночасно забезпечує відмінне керування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 1,5 мм |
| Зарядний пристрій | GAL 18V-20 Professional |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Комплектація | акумулятор — 2 шт. |
| Крутний момент (м'який) | 21 Нм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Макс. діаметр шурупів | 10 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Колір | Синій |
- Ціна: 6 826 ₴









