
Ударний дриль-шуруповерт Bosch GSB 12V-30 (06019G9100)
- В наявності
- Код: ER_0.601.9G9.100
7 090 ₴
6 969 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Bosch GSB 12V-30 (06019G09100)
Акумуляторна ударна двошвидкісна делл-шуруповерт з безщетним двигуном призначена для завинчування і відкликання твердиною діаметром до 8 мм (функція реверса), свердлювання деревини товщиною до 20 мм, металу до 10 мм, узгодження з ударом цегли - до 8 мм. Чудове рішення для роботи без доступу до електромережі на віддаленому об'єкті.
Особливості і переваги моделі GSB 12V-30 (06019G09100):
- Твердий і довговічний інструмент з непотрібним двигуном і тихою роботою.
- двошвидкий, при цьому на кожній швидкості оберти плавно регулюється легким натиском на вимикач;
- при перевантаження або перегріві акумулятора працюватиме термічний захист, знизяться оберти;
- Виведення гальма запобігає інерційній прокрутці посадки при відпусканні кнопки вимикача;
- згорильний патрон гарактризується простий заміний робочої оснастки;
- світлодіодне освітлення місця згорання або вкручування;
- повний контроль рівня заряду за індикатором;
- в комплекті 2 акумулятора, зарядний пристрій і чемодан.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 8 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А·год |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | 2 |
| Кількість режимів | 20+2 |
| Комплектація | пластиковий кейс |
| Максимальна частота ударів | 24000 уд./хв |
| Максимальні оберти | 1650 |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління в дереві | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 10 мм |
| Режими роботи | ударний |
| Країна походження | Германия |
| Тип | шурупокрути |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип товару | дрели |
| Тип пристрою | дрели |
- Ціна: 6 969 ₴








