
Пилосмокт Босch GAS 12-25 PL (060197C100)
- Готово до відправки
- Код: ER_0.601.97C.100
9 190 ₴
8 599 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Bosch GAS 12-25 PL (060197C100)
Пилос промислового класу Bosch GAS 12-25 PL розроблено для сухого і вологого прибирання. Ефективно вакуумує пил, відходи дерево- і металообробки, а також будівельні роботи-ремонтних робіт, нестерпні рідини. Високий рівень розрізання і стабільно сильне всмоктування сприяють швидкому розв’язанню складних проблем.
Особливість і переваги моделі GAS 12-25 PL (060197C100):
- Могутній електромотор готовий до тривалих циклів клинінгу, добре охолоджується повітряними потоками;
- Вмістний бак для бруду служить для менш рідкісних зупинок, легко спустошується від вмісту;
- сумісним з електроінструментом за рахунок системи Click(Clean;
- HEPA фільтр з збільшеною фільтруючою поверхнею затримує дрібні ввіси і алергени;
- Цей елемент періодично очищується у автоматичному режимі.
- пересувні ролики сприяють маневреності обладнання;
- комплект насадок для збору сміття різних фракцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функція видування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Тип інструмента | промислові пилососи |
| Виносна розетка для електроінструменту | Да |
| Висота, мм | 453 мм |
| Габарити | 453x380x483 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр всмоктувального шланга | 35 мм |
| Індикатор заповнення | Немає |
| Клас | Професійний |
| Клас пилу | L |
| Комплектація | - Пилосос; - шланг, 3 м; - коліно; - трубки, 2 шт.; - пластиковий мішок, 5 шт.; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон |
| Конструкція труби | складова |
| Потужність, Вт | 1350 Вт |
| Об'єм контейнера | 21 л |
| Особливості | розетка для під'єднання електроінструмента функція видування |
| Живлення | от сети |
| Разрежение | 200 мбарів |
| Регулювання потужності | Немає |
| Система очищення фільтра | автоматична |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Германия |
| Тип пилососа | будівельний пилосос |
| Тип прибирання | суха та збір води |
| Тип фільтра | HEPA |
| Ширина, мм | 380 мм |
- Ціна: 8 599 ₴



