
Акумуляторний гайковерт Босch GDS 18V-1000 (06019J8300) (без АКБ і ЗУ)
- В наявності
- Код: ER_0.601.9J8.300
12 040 ₴
11 579 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Bosch GDS 18V-1000
Акумулятор гайкорт професійної лінійки створює для роботи в складних умовах, для чого існує величезний крутий момент. Інструмент, який дозволяє швидко закрутити і відкрутити кріпильні елементи, можна використовувати на СТО, шиномонтажних ділянках, у збірних цех.
Особливості і переваги моделі GDS 18V-1000:
- Нескінченний двигун оптимізує витрати на заряд акумулятора, видає вищу потужність у порівнянні з класикою, позбавляє від витрат на обслуговування, відрізняється тривалим ресурсом;
- три робочих режими адаптують машину під розмір гаєк;
- наявність удару сприяє оперативному здійсненню складних операцій;
- самовидуальне підсвічування виділяє ділянку установки та викиди кріплянь;
- реверс з збільшеним зусиллями для розкручування різьблених з’ єднань;
- максимальна ефективність з акумуляторами ProCORE18V, універсальними для рамок бездротової техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Тип інструмента | гайковерти |
| Габарити | 442х151х357 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Комплектація | - Гайковерт;- картонна коробка;-інструкція з експлуатації;- гарантійний талон;*акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Максимальна частота ударів | 2400 уд./хв 2600 уд./хв |
| Максимальні оберти | 800 об./хв 1200 об./хв 1750 об./хв |
| Мінімальна частота ударів | 1600 уд./хв |
| Призначення | для шиномонтажу (СТО) |
| Живлення | акумуляторний |
| Режими роботи | ударний |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип пристрою | гайковерти |
| Функція реверсу | Да |
| регулювання обертів | Да |
- Ціна: 11 579 ₴





