
Акумуляторний гайкокрут Bosch GDX 18V-200 C (06019G4201)
- В наявності
- Код: ER_0.601.9G4.201
20 920 ₴
19 959 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Bosch GDX 18V-200 C (06019G4201)
Автономний гайкерт GDX 18V-200 C від виробника Bosch - високопровідний ударний інструмент, який перевершить будь-які очікування. Він оснащений надмощеним бездимним двигуном ЄС, розвиває величезну потужність і максимальний крутий момент у 200 Нм. З легкістю закручує масивні болти і тягне/ослаблює гайки.
Особливість і переваги моделі GDX 18V-200 C (06019G4201):
- Електронне програмування крутого моменту сили з високою точністю;
- Система автоматичного сигналізації повідомляє про ступінь затяжки різьблення;
- За допомогою додатка Bluetooth можна керувати інструментом за допомогою смартфона (установивши програму);
- Електронне програмування крутого моменту сили для високої точності;
- Після підвищення температури інструмент автоматично вимикається.
- поставка виконується в фірмовому кейсі L-BOXX, в якому зручно зберігати і інструмент, і аксесуари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А·год |
| Вага | 1.2 кг |
| Тип інструмента | гайковерти |
| Висота, мм | 240 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Комплектація | - Акумуляторний гайковерт;-2 акумулятори (Li-Ion, 18 В, 5 А·год); — зарядний пристрій; — вкладка для L-BOXX; — пластиковий кейс L-BOXX; — інструкція з експлуатації; — гарантійний талон |
| Максимальна частота ударів | 4000 уд./хв |
| Максимальні оберти | 3400 об./хв |
| Призначення | для гаража для легкових автомобілів |
| Особливості | з регулювання обертів підсвітка |
| Живлення | акумуляторний |
| Режими роботи | ударний |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | под биту (1/4") квадрат 1/2" |
| Тип пристрою | гайковерти |
| Типи пневмообладнання | гайковерт |
| Функція реверсу | Да |
- Ціна: 19 959 ₴







