
Перфоратор Bosch GBH 2-26 DFR, 800Вт, 2.7 Дж
- Готово до відправки
- Код: ER_0.611.254.768
8 990 ₴
8 839 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця модель, що належить до класу легких професійних перфораторів, є лідером за швидкістю свердління. Регулярне і тривале використання цього інструменту, враховуючи надійність конструкції, не особливо позначається на його продуктивності й точності. У комплекті, на додачу до фірмового патрона, поставляється швидкозатискний трикулачковий патрон. Для їх зміни потрібні лічені секунди. Це розширює функціональні можливості перфоратора, дозволяючи використовувати насадки, несумісні з SDS-plus.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 2.7 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4000 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Режими роботи | Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 407 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
- Ціна: 8 839 ₴






