
Перфоратор Bosch PBH 2000 (06033A932)
- Готово до відправки
- Код: ER_0.603.3A9.322
3 310 ₴
3 209 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор BOSCH PBH 2000 RE - потужний, практичний та легкий операційний електроінструмент для свердління бетону та цегляної кладки із серії "Домашній майстер". Перфоратор BOSCH PBH 2000 RE – інструмент з ідеальною ергономікою, невеликою вагою. Для зміни оснастки в електроперфораторі BOSCH PBH 2000 RE використовується швидкозатискний патрон Bosch SDS-Plus. Для виконання свердлильних робіт у деревині та металі в перфораторі BOSCH PBH 2000 RE функція удару блокується.
Властивості перфоратора BOSCH PBH 2000 RE:
- Легке пробивання бетону та м'якої кам'яної кладки, руйнування, свердління та загвинчування з потужністю 500 Ватт.
- Потужний удар: пневматичний ударний механізм Bosch з окремим ударом 1,7 Дж для високої сили удару у твердих матеріалах незалежно від тиску.
- Ергономічність: невелика робоча вага 2,2 кг.
- Bosch SDS-plus: швидка заміна змінних насадок без додаткових інструментів.
- Режим без удару для свердління металу та деревини.
- Система електронного керування для регулювання частоти обертів.
Комплект поставки:
- Перфоратор BOSCH PBH 2000 RE 06033A9322
- Додаткова рукоятка
- Обмежувач глибини
- Упаковка картон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Немає |
| Вага | 2.2 кг |
| Тип інструмента | перфоратори |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина кабелю живлення | 3 м |
| Індикатор заміни щіток | Немає |
| Індикатор перевантаження | Немає |
| Клас | побутової |
| Комплектація | пластиковий кейс |
| Максимальна частота ударів | 5800 уд./хв |
| Максимальні оберти | 2300 об./хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 13 мм |
| Потужність, Вт | 550 Вт |
| Живлення | от сети |
| Підтримка постійних обертів під навантаженням | Да |
| Розташування двигуна | горизонтальне |
| Режими роботи | свердління без удару свердління з ударом довбання |
| Сила удару | 1.5 Дж |
| Країна походження | Германия |
| Знімний патрон | Немає |
| Тип двигуна | щітковий |
| Функція реверсу | Да |
| регулювання обертів | Немає |
- Ціна: 3 209 ₴


