
Перфоратор Bosch GBH 2-28 F, 880Вт, 3.2 Дж, 3.1 кг
- Готово до відправки
- Код: ER_0.611.267.600
11 710 ₴
11 509 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Режими: Ударне свердління; Тип патрону: SDS+; Ключові особливості: Реверс, Плавний пуск; Розміри: 402 (довжина); Вага: 3.1 кг; .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 3.2 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4000 уд/хв |
| Споживана потужність | 880 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 216 мм |
| Довжина | 402 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга акумулятора | 230 В |
- Ціна: 11 509 ₴

