
Перфоратор Ryobi RSDS1050-K SDS+ 1050Вт, 26мм, 3.6Дж, 3 режими роботи, 7кг
- Немає в наявності
- Код: ER_5133004350
7 299 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор електричний Ryobi RSDS1050-K має три режими роботи: свердління, свердління з ударом, довбання. Наявність патрона SDS-plus передбачає можливість швидкої заміни витратного інструменту однією рукою. Завдяки прямому доступу до щітковому вузлу, а також наявності запасного комплекту вугільних щіток можна самостійно міняти їх, не звертаючись до сервісного центру.
- Ударний механізм забезпечує енергію удару 3,6Дж, ідеальну для свердління отворів у камені та бетоні.
- Двигун потужністю 1050Вт дозволяє працювати зі швидкістю 0-950об / хв і 0-4000уд / хв
- L-образна компонування дозволяє працювати ближче до оброблюваного матеріалу і забезпечує хорошу балансування
- 3 режими роботи для розширення можливостей інструменту (свердління з ударом, свердління без удару, режим відбійного молотка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 3.6 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 950 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4000 уд/хв |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
- Ціна: 7 299 ₴



