
Перфоратор Makita HR 2631 F
- Немає в наявності
- Код: ER_HR2631F
12 499 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис: Перфоратор MAKITA HR2631F
Перфоратор Makita HR2631F оснащений двигуном 800 Вт і антивібраційною системою, працює в трьох режимах - свердління, свердління з ударом і довбання. Число оборотів і інтенсивність довбання регулюється електронікою. Макіта HR2631F легкий і зручний в роботі, укомплектований світлодіодами для підсвічування робочої області.
Перфоратор Makita HR2631F має добре продуману ергономіку. Перемикач режимів розташований знизу, що захищає його від пошкоджень при роботі впритул до стіни. Ручки перфоратора прогумовані і містять елементи гасіння вібрації.
Комплект поставки:
- кейс для транспортування
- обмежувач глибини
- бічна ручка нового типу з кнопкою фіксації обмежувача
Переваги для користувача:
- 3 режими роботи: свердління, свердління з ударом і довбання
- механізм регулювання кута забезпечує поворот долота на 360 градусів з 40 положеннями установки
- довга напрямна біти зводить коливання до мінімуму
- легке регулювання глибини за допомогою спеціальної кнопки
- ергономічна рукоятка
- регулятор режиму роботи розташований в нижній частині корпусу редуктора, що істотно знижує ймовірність пошкодження
- обмежувач крутного моменту забезпечує зупинку біти для захисту користувача та інструменту від випадкового блокування біти
- AVT (Антивібраційна технологія): система динамічного гасіння вібрацій для високої ефективності роботи
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Вага | 2.9 кг |
| Тип інструмента | перфоратори |
| Гарантія | 36 місяців |
| Індикатор заміни щіток | Немає |
| Індикатор перевантаження | Немає |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | пластиковий кейс |
| Максимальна частота ударів | 4600 уд./хв |
| Максимальні оберти | 1200 об./хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління в дереві | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 13 мм |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Особливості | регулювання обертів антивібраційна система запобіжна муфта |
| Живлення | от сети |
| Підтримка постійних обертів під навантаженням | Немає |
| Розташування двигуна | горизонтальне |
| Режими роботи | довбання свердління з ударом свердління без удару |
| Сила удару | 2.4 Дж |
| Країна походження | Японія |
| Знімний патрон | Немає |
| Тип двигуна | щітковий |
| Функція реверсу | Да |
| регулювання обертів | Да |
- Ціна: 12 499 ₴


