
Відбійний молоток Bosch GSH 11E SDS-max
- В наявності
- Код: ER_0.611.316.708
34 990 ₴
33 379 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужністьь: 1500 Вт; Тип патрону: SDS-Max; Сила удару: 16.8 Дж; Комплектація: Тюбик з маслом, Тканина, Плоске зубило, Додаткова рукоятка;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 10.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 16.8 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 900 уд/хв |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Тюбик з олією |
| Розміри, (ВхГ) | 27х57 см (ВхГ) |
- Ціна: 33 379 ₴




