
Einhell Пила дискова TC-TS 8 I 500-800Вт 200мм 505х373мм 10.5кг
- Готово до відправки
- Код: ER_4340412
6 300 ₴
5 989 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна пила Einhell TC-TS 8 I - компактний та потужний інструмент для роботи з деревом та деревоволокнистими матеріалами. Асинхронний двигун забезпечує плавну роботу, а сталевий робочий стіл та трубчаста рама – стійкість. Пиляльне полотно нахиляється вліво до 45°, паралельний та кутовий упори дозволяють виконувати точні косі пропили. Отвір для стружки та утримувач кабелю підтримують робочу зону в чистоті, а твердосплавне полотно гарантує якісне різання. Для безпеки роботи передбачено штовхач заготовки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10,5 кг |
| Тип | циркулярна |
| Глубина реза при 45º | 27 мм |
| Глибина різання за 90o | 45 мм |
| Комплектація | пила циркулярна |
| Потужність двигуна | 500 Вт |
| Оберти двигуна | 2950 об/хв |
| Розмір диска | 200 мм |
| Розмір столу (для настільних пил) | 505 х 373 мм мм |
| Тип | Стаціонарна |
| Тип двигуна | асинхронний |
| Функції та можливості | Під'єднання пиловидалення |
- Ціна: 5 989 ₴





