
Дискова пила Makita M 5802
- Немає в наявності
- Код: ER_M5802
4 680 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис: Дискова пила MAKITA M5802
Дискова пила Makita M5802 призначена для прямолінійного розпилювання габаритних заготовок з дерева, фанери, пластика і м'яких металів. Низький рівень шуму і вібрації забезпечує комфорт при роботі. Полегшена конструкція пили з редуктором повністю на основі шарикових підшипників збільшує термін служби інструменту.
Комплект поставки:
- паралельна направляюча
- шестигранний ключ
- твердосплавний пильний диск
Переваги для користувача:
- невелика вага
- можливість підключення пилососа
- низький рівень шуму
- твердосплавний диск в комплекті
- додаткова ергономічна ручка
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Тип інструмента | дискові пили |
| Можливість під'єднання пилососа | Да |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропилу 45° | 46 мм |
| Діапазон регулювання нахилу | 0/+45° |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Інструкція з експлуатації; - картонна коробка |
| Максимальна глибина пропилювання 90° | 68 мм |
| Максимальні оберти | 4900 об./хв |
| Потужність, Вт | 1050 Вт |
| Напрямна шина | без можливості встановлення |
| Оброблюваний матеріал | для дерева |
| Особливості | під'єднання пилососа |
| Живлення | от сети |
| Плавний пуск | Немає |
| Підсвітка робочої зони | Немає |
| Посадковий діаметр диска | 30 мм |
| Регулювання викидання стружки | Да |
| Країна походження | Японія |
| Тип товару | дискові |
| захист від заклинювання | Да |
- Ціна: 4 680 ₴



