
Циркулярна пила Einhell TC-TS 254 Eco New (4340505)
- Готово до відправки
- Код: ER_4340505
10 700 ₴
10 159 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Einhell TC-TS 254 Eco New (4340505)
Einhell TC-TS 254 Eco New — це циркулярна пила, яка застосовується для роботи з деревом. Вона пилить будь-які деревні породи і призначена для використання в невеликій домашній майстерні. Напільна конструкція не потребує масивної стола або верстака. Вона ідеально вписується в невеликий простір, залишаючись стійкою і антивіраторськими властивостями.
Особливість і переваги TC-TS 254 Eco (4340505):
- За допомогою паралельного впорядкування з алюмінію забезпечується високотонне розпилювання без дефектів;
- Під прямим і гострим кутом (45 град.), що розширює спектр виготовки різної конфігурації;
- двигун з повітрям охолодженням не перегрівається в разі інтенсивної діяльності;
- Пільний диск обертається зі швидкістю 4250 об/мін, що гарантує чистий зріз без сколів;
- Проста панель приладів для легкого керування.
5 причин купити Einhell TC-TS 254 Eco (4340505):
- Поїдається від побутової мережі, з'єднатися можна і на даче, в гаражі;
- Невеликий шум і вібрація гарантують комфортний робочий процес;
- Гладка поверхня стільниці забезпечує легке ковзання.
- Безпечна робота за рахунок захисної шкіри над розпилюванням;
- Можна під'єднати систему аспірації для чистоти робочої зони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18.03 кг |
| Тип верстата | циркулярні |
| Габарити | 755х620х377 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина пропилу 45° | 55 мм 50 мм |
| Діаметр витяжного штуцера | 36 мм |
| Клас | побутової |
| Комплектація | - Циркулярна пила;- картонна коробка; — інструкція з експлуатації; — гарантійний талон |
| Максимальна глибина пропилювання 90° | 80 мм |
| Максимальні оберти | 4250 об./хв |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Призначення | розпилювальні для виробництва меблів |
| Оброблюваний матеріал | для дерева |
| Паралельний упор | Да |
| Живлення | от сети |
| Посадковий діаметр диска | 30 мм |
| Розмір робочого столу | 580х555 мм |
| Країна походження | Германия |
| Тип встановлення | Підлоговий |
- Ціна: 10 159 ₴









